Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies, między innymi w celach zbierania danych statystycznych. W opcjach programu wyświetlającego tą stronę można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies (w większości domyślnie włączone jest ich zapisywanie). Aby zmienić te ustawienia skorzystaj z dostępnej pomocy w oprogramowaniu, z którego korzystasz. Po wyłączeniu zapisu tych plików nie wszystkie funkcjonalności strony mogą działać prawidłowo.
Na temat cookies można przeczytać w wikipedii.

Ewangelia na niedzielę 02.06.2019

Idźcie i nauczajcie wszystkie narody, Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata. [Mt 28,19.20]

Słowa Ewangelii według Świętego Łukasza [Łk 24,46-53]

Jezus powiedział do swoich uczniów: ”Tak jest napisane: Mesjasz będzie cierpiał i trzeciego dnia zmartwychwstanie; w imię Jego głoszone będzie nawrócenie i odpuszczenie grzechów wszystkim narodom, począwszy od Jerozolimy. Wy jesteście świadkami tego. Oto Ja ześlę na was obietnicę mojego Ojca. Wy zaś pozostańcie w mieście, aż będziecie uzbrojeni mocą z wysoka”. Potem wyprowadził ich ku Betanii i podniósłszy ręce pobłogosławił ich. A kiedy ich błogosławił, rozstał się z nimi i został uniesiony do nieba. Oni zaś oddali Mu pokłon i z wielką radością wrócili do Jerozolimy, gdzie stale przebywali w świątyni, wielbiąc i błogosławiąc Boga.

Źródła: mateusz.pl, Langusta na palmie.

Ogłoszenia duszpasterskie 02.06.2019

  • Przez cały czerwiec nabożeństwo do Serca Jezusowego o godz. 18:30, a w niedzielę o 15:30.
  • W tym tygodniu przypada I-szy Czwartek i Piątek Miesiąca. Spowiedź z racji I-go Piątku od godz. 17:30.
  • W sobotę 8 czerwca ok. godz. 11:00 na odpoczynek przy naszym kościele zatrzyma się Piesza Pielgrzymka z Łowicza.
  • Są jeszcze wolne miejsca na parafialną pielgrzymkę do Chorwacji i Medjugorie we wrześniu. Program na stronie internetowej Naszej Parafii.
  • Pielgrzymka w Bieszczady. Wyjeżdżamy w piątek 7 czerwca o godz. 5:30. Zabieramy prowiant na piątek. Powrót w niedzielę 9 czerwca ok. godz. 22:00.