Ogłoszenia duszpasterskie 14.04.2024

• Msze św. w dni powszednie o godz. 18:00, a kancelaria parafialna czynna od godz. 19:00.
  • Dziś - po Mszy św. o godz. 9:30 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się bierzmowania.
  • Spotkania z dziećmi, które przygotowują się do I Komunii św. rozpoczniemy we wtorek 16 kwietnia o godz. 17:00.
  • Planowane pielgrzymki-wycieczki parafialne w 2024 roku: 14-16.06.2024r. - Kłodzko (trwają zapisy); 12-15.09.2024r. - Zamki Bawarii
  • Za tydzień w niedzielę 21 kwietnia będzie Uroczystość przekazania relikwii św. Stanisława BM i Odpust ku czci św. Stanisława. Uroczysta Suma i Procesja o godz. 11:30. Zapraszam Wszystkich Parafian i całą asystę.
  • Jubilatom i Solenizantom nowego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia, a Wam Moi Drodzy Parafianie życzę spokojnej i rodzinnej niedzieli oraz wszelkich łask od Boga na rozpoczęty tydzień.